سودوکرم

نمایش دادن همه 3 نتیجه

لیست محصولات

ناموجود
۷۰,۰۰۰ تومان

سودوکرم از آن دسته از وسایلی است که وجودش در لیست خرید سیسمونی سیسمونی امری حیاتی است. این کرم حکم آچار فرانسه را دارد. چرا؟ در ادامه توضیح می دهیم.

تقریبا غیر ممکن است که نوزاد شما دچار سوختگی نشود. البته منظور ما سوختگی با آتش نیست. بلکه منظور سوختگی است که در اثر پوشیدن پوشک و تعریق ایجاد می شود. گاهی هم این سوختگی بر اثر ادرار یا مدفوع نوزاد ایجاد می شود. زیرا همانطور که می دانید، ادرار و مدفوع انسان دارای مقادیری از اسید است.

اینجا است که سودوکرم برای سوختگی پای نوزاد به کارمان میاید. این سوختگی ها مخصوصا در شب که نوزاد خودش را کثیف می کند بیشتر اتفاق میفتد.

موارد استفاده سودوکرم چیست؟

از فواید دیگر سودوکرم می توان به درمان اگزما اشاره کرد. اگزما در میان کودکان و بزرگسالان شایع است و ممکن است باعث ایجاد مشکلات پوستی شود. سودوکرم برای اگزما هم مفید است و باعث تسکین و رفع علائم آن می شود.

از دیگر خواص سودوکرم ، درمان آفتاب سوختگی و سرما زدگی است. اگر تجربه سوختگی با سرما را داشته باشید، می دانید که می تواند حتی بدتر از آفتاب سوختگی باشد. کرم ضد سوختگی سودوکرم اثر ضد عفونی کننده هم دارد.

از دیگر مزایای این کرم سوختگی، درمان زخم بستر است. زخم بستر هم از آن دسته بیماری های ناراحت کننده و دردسر ساز است. با استفاده از این کرم می توانید زخم بستر را تا حدود زیادی از بین ببرید.

سودوکرم برای صورت

آیا از دست آکنه و جوش ها کلافه شده اید؟ آیا صورت نوزادتان جوش می زند؟ سودوکرم برای صورت هم کاربرد دارد. افرادی که هنوز هم در بزرگسالی با جوش ها سر و کله می زنند، می توانند از آ استفاده کنند. سودوکرم برای جوش صورت نوزاد هم بسیار کاربردی است و آن را به طور کامل از بین می برد. مادرانی که نگران جوش زدن صورت نوزاد دلبندشان هستند، می توانند با استفاده از این کرم، نگرانی خود را رفع کنند.

ترکیبات این کرم چیست؟

  •  اکسیپیان : ۷۹٫۰۲ % دارای اثر ضد آب
  •  زینک اکساید : ۱۵٫۲۵ % دارای اثر التیام بخشی و محافظت کنندگی
  •  لانولین : ۴ % دارای خاصیت نرم کنندگی پوست
  •  بنزیل بنزوئات : ۱٫۰۱ % دارای اثر آفت کشی و از بین برنده ، سموم ناشی از نیشحشرات
  • بنزیل الکل : ۰٫۳۹ % دارای خاصیت بی حس کنندگی به صورت سطحی و جزئی و همچنین ضد عفونی کنندگی
  •  بنزیل سینامت : ۰٫۱۵ % آنتی باکتریال و ضد قارچ

همان طور که دیدید، در ترکیبات کرم ضدعفونی‌کننده‌ سودوکرم از پارافین مایع، موم و زینک اکساید به کار رفته که کیفیت آن را تا حد زیادی بالا برده است.

نکته: اگر آن را برای خاصیت ضدعفونی اش تهیه می کنید، دقت کنید که کلمه antiseptic رو آن نوشته شده باشد.

نحوه استفاده از سودوکرم

دست هایتان را با آب و صابون بشویید و خوب خشک کنید. توجه داشته باشید که محل استعمال کرم هم خشک باشد. لایه نازکی از کرم را بردارید و بر روی محل سوختگی به صورت دورانی ماساژ دهید. آن قدر این کار را تکرار کنید تا علائم ناراحتی رفع شود.

نکته: مراقب باشید در نزدیکی دهان و چشم از کرم استفاده نکنید.

کرم یا پماد(Sudocrem) از بهترین کرم های محافظ پای نوزادان می باشد.  این کرم پرکاربرد برای خرید و فروش به تجویز پزشک نیازی ندارد. این کرم اصالتا ساخت کشور ایرلند است. Sudocrem نزدیک به ۹۰ سال است که تولید می‌شود. با در نظر گرفتن کفواید بسیار این کرم، وجود آن در منزل و در سیسمونی هر کودک تقریبا ضروروی است. کرم ضد عفونی کننده سودوکرم به شکل کاسه‌ای عرضه می شود.

خرید آنلاین سودوکرم اصل

در هنگام خرید این کرم بسیار دقت کنید. چون متاسفانه نمونه تقلبی آن هم در بازار پیدا شده است. سعی کنید سودوکرم اصل را تهیه کنید. چون با خرید مدل تقلبی آن ممکن است بجای کمک، به پوست نوزاد آسیب بزنید.

تشخیص سودوکرم اصل آسان است. این کرم ساخت کشور ایرلند است. پس اگر نوشته هایی به زبان های دیگر، مثلا عربی روی آن بود، به اصل بودن آن شک کنید. دوم اینکهبر روی آرم سودوکرم و نوشته سودوکرم بصورت حبابهای ریز و دانه داه باشد. بصورتی که دسستان برجستگی هارا حس کند و با چشم هم قابل رویت باشد.