گردش و سفر

نمایش 1–12 از 17 نتیجه

لیست محصولات

ساک لوازم نوزاد

کیف کوله پشتی لوازم نوزاد مدل BA115

۴۹۱,۰۰۰ تومان
۵۸۰,۰۰۰ تومان
۵۷۹,۰۰۰ تومان
۵۷۹,۰۰۰ تومان

ساک لوازم نوزاد

کیف لوازم نوزاد مدل BA114

۴۹۱,۰۰۰ تومان
۵۵۹,۰۰۰ تومان
۵۸۰,۰۰۰ تومان

ساک لوازم نوزاد

ساک لوازم نوزاد مدل GHB123

۴۴۵,۰۰۰ تومان

ساک لوازم نوزاد

ساک لوازم نوزاد مدل unicorn

۵۳۶,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱,۲۲۸,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۸۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۸۵,۰۰۰ تومان

بسیاری فکر می کنند گردش و سفر با نوزاد ممکن نیست و عملا بعد از بدنیا آمدن کودک خود، آن را کنار می گذارند. دلایل آن وسایل زیاد بچه و یا حمل و نقل نوزاد استو در صوزتی که با خرید ملزومات گردش و سفر نوزاد، این مشکل به خوبی حل می شود. در ادامه فروشگاه کارینو کیدز به معرفی وسایلی می پردازد که باعث می شود سفر و گردش با نوزاد دیگر دور از دسترس نباشد.

آغوشی نوزاد

این وسیله نه تنها برای گردش و سفر، که در بسیاری از موارد به داد پدر و مادر می رسد. مخصوصا در ماه های اول! با آغوشی نوزاد می تواند به کارهایتان در خانه برسید. خرید بروید. پیاده روی کنید. به گردش بروید و فعالیت های روزمره سبک را انجام دهید( مثلا موقع ورزش ایروبیک نمی توان از آن استفاده کرد!) آن هم در حالی که هر دو دستان آزاد است. آغوشی برای نوزاد نیز خوشایند است. چرا که بیشتر به پدر و مادر نزدیک است و احساس راحتی بیشتری دارد.

ساک لوازم نوزاد

از حیاتی ترین لوازمی است که باید تهیه کنید. حتما آن را در اول لیست خرید سیسمونی نوزاد جا دهید. وسایلی چون شیشه شیر، پوشک، دستمال مرطوب، پستانک و بسیاری لوازم ضروری دیگر در این کیف جا می گیرید. دقت کنید مدلی انتخاب کنید که زیاد سنگین نباشد. چون واقعا با وزن آن قرار است سر کنید. خود وسایلی که می ذارید، وزن مستقلی دارند. همچنین از جنس خوب استفاده کنید که زود پاره نشود چون حداقل تا 3 سالگی با آن کار دارید.

کالسکه نوزاد

از جمله کار راه انداز ترین وسایل یک سیمونی است نوزاد در آن قرار می گیرد و به راحتی یا بازی می کند، یا می خوابد و یا از سواری لذت می برد! کالسکه را طوری انتخاب کنید که بتوانید وسایلی را در زیر آن قرار دهید. این خصوصیت بسیار کارآمد است. همچنین کالسکه ای انتهاب کنید که قابلیت تا شدن داشته باشد وگرنه حمل و نقل آن برایتان دردسر می شود.