مشاهده همه 6 نتیجه

پاپوش نوزاد ، از لوازمی است که در ماه های سوم به بعد لازمتان می شود. چون کودک در آستانه شناخت بدنش و است شروع می کند به کوبیدن پاهای کوچکش بر زمین!

در این بین نوزادانی هم هستند که در فصل سرما به دنیا می آیند. به همین دلیل خرید پاپوش مناسک کودک دیگر غیر ضروری  نیست و یک وسیله لازم به نظر میاید.

بهترین پاپوش های نوزاد کدامند؟

بهترین پاپوش ها، پاپوش های پنبه ای هستند. پاپوش های بافتنی هم در درجه دوم قرار می گیرند. این نوع پاپوش ها سبک هستند. همچنین قابلیت تنفس پا هم در آن وجود دارد.

اگر پاپوش بافتنی را خریدید به کفی آن دقت کنید. زیره پاپوش یا کفش باید علاوه بر آنکه باید نرم و انعطاف پذیر باشد، گریپ یا برجستگی‌هایی نیز باید داشته باشد که از سرخوردن جلوگیری کند.

تهیه یک پاپوش با مچ نرم و راحت که کمی شبیه به نیم بوت است، از بهترین گزینه ها است.  جنس پاپوش نوزاد یا کفش نوزاد بهتر است از پارچه پنبه ای لطیف باشد تا ایجاد حساسیت نکند. با توجه به ظرافت پای نوزادان دقت داشته باشید که که بافت پاپوش یا کفش نوزاد نباید چندان تنگ باشد، پس اطمینان پدا کنید که سایز درست را انتخاب می‌کنید.

پاپوش مخملی هم از زیباترین و بهترین نوع پاپوش است. این نوع پاپوش ها بسیار راحت و گرمند و برای فصل های سرما عالی هستند.

در آخر به یاد داشته باشید برای خرید  کفش بچگانه یا پاپوش نوزادی بهتر است هر 6 یا 8 هفته یک بار پای نوزادتان را اندازه‌گیری کنید تا آخرین تغییرات سایز پاها را بدانید.

در صورتی که برای خرید سیسمونی نیاز به راهنمایی دارید می توانید قسمت راهنمای خرید لوازم سیسمونی را ببینید.