نمایش 1–16 از 33 نتیجه

لیست محصولات

شیشه شیر

شیشه شیر ۱۲۵ میل فیلیپس اونت

۲۰۰,۰۰۰ تومان
۳۸,۰۰۰ تومان

شیشه شیر از اقلام ضروری یک سیسمونی است. و تقریبا تمام سیسمونی ها هم به یک شیشه خوب احتیاج دارند. شیشه نوزاد می تواند بسیاری از مسئولیت های یک مادر را کم کند.

بشتر مادرها وقتی نوزاداشان شب از خواب بیدار می شود، او را با همین وسیله آرام می کنند. آنها ترجیح می دهند در طول روز به از شیر خودشان به نوزاد می دهند. همچنین بعضی از دیگر از نوزادان پر اشتها هستند. در این مواقع استفاده از شیشه می تواند بسیار کمک کننده باشد.

حتی در بعضی موارد که سینه مادر  زخمی و متورم شود، بنا بر دستور پزشک، بهتر است از شیشه استفاده کنید. در ادامه به معرفی انواع شیشه شیر نوزاد می پردازیم.

شیشه شیر زاویه دار یا ضد نفخ

نوع زاویه دار آن از محبوب ترین  انواع آن است. سر زاویه دار آن باعث می شود تا سر و گردن کودک در هنگام شیر خوردن در وضعیت مناسبی باشد. به این طریق که زاویه موجود در بدنه این شیشه شیر، جریان شیر را به سمت محل مکیدن می رساند. این کار باعث جلوگیری از نفوذ هوا همراه با شیر به داخل دهان نوزاد می شود. در واقع دیگر لازم نیست تا کودک برای خوردن باقی مانده شیر سر و گردن خود را به عقب بکشد.

شیشه شیر ارتودنسی

سر این نوع شیشه مثل پستانک ارتودنسی عمل می کند. به این صورت که شکل سر آن مثل نوک سینه مادر است. این باعث می شود تا نوزاد در عمل مکیدن با مشکل مواجه نشود. به این ترتیب نوزاد با مشکلات لثه، دندان و فک مواجه نمی شود.

توجه داشته باشید:

  • برای انتخاب و خرید شیشه‌ شیر بهتر است در نظر بگیرید که کودکان با کدام نوع شیشه شیر راحت تر است.
  • شیشه ای را انتخاب کنید که شستشوی آن مناسب است.
  • در نظر بگیرید که شیشه انتخابی، مواد مضر نداشته باشد.