لوازم خواب

نمایش دادن همه 46 نتیجه

لیست محصولات

۸۸,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو مخمل مدل owl

۱۵۸,۰۰۰ تومان
۹۳,۰۰۰ تومان
۲۲۳,۰۰۰ تومان
۳۰۲,۰۰۰ تومان
۱۷۶,۰۰۰ تومان
۱۸۹,۰۰۰ تومان
۱۷۶,۰۰۰ تومان

پشه بند نوزاد

پشه بند تشک دار نوزادی مدل PST1

۱۵۹,۰۰۰ تومان

قنداق چسبی نوزاد

قنداق چسبی مدل elephant

۱۵۲,۰۰۰ تومان
۱۶۴,۰۰۰ تومان
۳۰۲,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار کارترز مدل DO231

۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار کارترز مدل GH125

۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار مخمل Happybaby مدل BE228

۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار پرنسس کارترز

۱۵۲,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار پرنسس مدل PK12

۶۴,۰۰۰ تومان

قنداق چسبی نوزاد

قنداق چسبی سامر مدل wigwam

۱۵۲,۰۰۰ تومان
۱۷۶,۰۰۰ تومان
8% تخفیف
۳۳۸,۰۰۰ تومان ۳۱۰,۹۶۰ تومان
۲۲۳,۰۰۰ تومان

پشه بند نوزاد

پشه بند ۶ فنره مدل star

۱۷۶,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۶۲,۰۰۰ تومان
ناموجود
۳۰۲,۰۰۰ تومان
ناموجود
۹۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۷۶,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۳۷,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۳۷,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۳۵,۰۰۰ تومان
ناموجود

پتو نوزاد

پتو کلاهدار پرنسس مدل PK10

۴۳,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۷,۰۰۰ تومان
ناموجود
۳۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۶۴,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۵۸,۰۰۰ تومان
ناموجود

پشه بند نوزاد

پشه بند تشک دار ۶فنره مدل Red 250

۱۷۶,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۴۷,۰۰۰ تومان
ناموجود
۹۸,۰۰۰ تومان

لوازم خواب کودک از دغدغه های هر پدر و مادری است. این که کودک در چه شرایطی می خوابد و استراحت می کند، در خلق و خوی او بسیار تاثیر گذار است. و یک بچه خوش خلق در خلق و خوی پدر و مادرش نیز تاثیر گذار است. برای خرید سیسمونی نوزاد نمی توان لوازم خواب را نادیده گرفت. فروشگاه کارینو کیدز تقریبا تمامی کالاهای خواب را پوشش می دهد.

پشه بند نوزاد

پشه بند نوزاد  نوعی محافظ خواب است. نوزاد را درون آن می گذارید و خیالتان راحت می شود که هیچ گزیدگی او را اذیت نمی کند. با نزدیک شدن به فصل بهار و تابستان، دمای هوا رو به گرم شدن می گذارد. در نتیجه شرایط را برای زندگی ایده آل حشرات فراهم می کند. نیش حشرات می تواند  در ناحیه پوست علائمی مانند تورم، خارش و قرمزی ارا باعث شود. دلیلش افزایش گردش خون در قسمت نیش خورده است.  خوب با پشه بند بچه  تشک دار می توان از این عارضه جلوگیری کرد. پشه بندهای تشک دار به دلیل سهولت استفاده استفاده و راحتی خیلی بهتر از مدل های محمولی و بدون تشک هستند. چون قرار دادن تشک در پشه بندها و جمع کردن آن کمی اذیت کننده است و این نوع از محصول، مشکل را حل کرده است. و قابل حمل برای مسافرت می باشد و بسیار سبک و راحت هستند.

پتو نوزاد

نوزادان در ماه های اولیه تولد، بیشر وقتشان را خواب هستند. به همین جهت انتخاب یک پتو نوزاد خوب اهمیت زیادی دارد. انواع پتو زیپ دار نوزاد، پتو حبابی ، پتو دور پیچ (که معمولا به عنوان پتو بیمارستانی نوزاد استفاده می شود) و پتو اسپانیایی است. یک پتوی خوب باید نرم و لطیف باشد. جنس پارچه ی آن به گونه ای باشد که باعث ایجاد خارش و حساسیت برای نوزاد نکند. به اندازه ی کافی گرم باشد و از همه مهمتر قابل شستشو باشد. وزن پتو نیز باید به گونه ای باشد که نه بیش از حد سنگین و نه بیش از حد سبک باشد. پتو های معمولی ک در مدل های مربع یا مستطیل شکل ساخته می شوند و به صورت ساده استفاده می شوند . این مدل ها فقط در رنگ و طرح با هم تفاوت دارند. این پتوها مرسوم تر هستند.پتو دورپیچ نوزاد،به گونه ای طراحی شده اند که برای زمان بیرون بردن نوزاد مناسب می باشد. پتو دورپیچ ها را با داشتن طول یا عرض بلند تر می توان دور نوزاد پیچید. با این کار می توان از نوزاد در برابر باد و سرما و گرما حفاظت کرد.

بالش شیردهی

از جمله پرکابرد ترین لوازم خواب نوزاد است اما بیشتر با مادر سر و کار دارد.بالش شیردهی همانونه که از نامش پیداست برای راحت تر شیر دادن به نوزاد طراحی شده است. بالش شیردهی فقط برای شیردهی با پستان مادر نیست. حتی اگر از شیر خشک استفاده می کنید، می توانید از این بالش استفاده کنید. اگر زایمان به صورت سزارین بوده باشد، بالش شیردهی واقعا برای مادر کارآمد است.
این بالش ها معمولا Uشکل هستند. بالش شیردهی اطراف کمر قرار می‌گیرد تا از پشت، گردن، ستون فقرات و بازو‌ها حمایت کند.

آویز تخت نوزاد

این آویز ها برای پرت کردن حواس کودک و آرام کردن او در تخت بسیار مفید هستند. مشاهده کردن وسایل اسباب بازی رنگی به نوازد کمک می‌‌کند تا مهارت ردیابی اشیاء توسط چشمانشان تقویت شود و بتوانند از این اسباب‌‌بازی‌‌های وصل شده به آویز تخت کودک به عنوان تمرین استفاده کنند. برخی از آویز تخت‌های کودک دارای جعبه‌‌ی موزیکال هستن که با روشن کردن آن‌ها می‌توانیم موجب آرام کردن کودک و به خواب رفتن سریع‌‌تر آنها کمک کنیم. به دلیل استفاده از رنگ‎های مختلف در آویز تخت حواس کودک پرت می‌شود و وقتی می‌‌خواهید به بیرون از خانه بروید یا مشغول کاری شوید که شاید سر و صدای آن برای کودک آزار دهنده و یا حتی ترسناک باشد، این وسیله به خوبی حواس کودک شما را پرت می‌‌کند و نسبت صداهای اطراف خود بی توجه خواهد شد.

سرویس خواب نوزاد

این سرویس ها حلال مشکلات هستند و بسیاری از نیازهای خواب کودک را برطرف می کنند. معمولا شامل پتو، تشک و بالشت می شوند. سعی کنید مدلی انتخاب کنید که نرم و گرم باشد. همچنین بدون ایجاد حساسیت باشد.