مراقبتی پوست نوزاد

مشاهده همه 9 نتیجه

لیست محصولات

محصولات بهداشتی نوزاد

کرم مرطوب کننده super star

۲۹,۰۰۰ تومان

مراقبتی پوست نوزاد

کرم ضدآفتاب کودک super star

۳۳,۰۰۰ تومان
ناموجود
۳,۹۰۰ تومان
ناموجود
۶,۰۰۰ تومان
ناموجود
۶,۰۰۰ تومان
ناموجود
۶,۰۰۰ تومان
ناموجود

مراقبتی پوست نوزاد

کرم ضد آفتاب کودک فیروز

۱۶,۲۰۰ تومان
ناموجود

مراقبتی پوست نوزاد

کرم ضد آفتاب کودک سی گل

۱۴,۹۰۰ تومان

وسایل مراقبتی پوست نوزاد از جمله وسایلی هستند که باید در همان ابتدای خرید سیسمونی تهیه شوند. این ملزومات در حفظ سلامت پوست حساس کودکان نقش اساسی اجرا می کنند. همانطور که می دانید، پوست کودکام بسیار حساس است. از این رو باید بخوبی از آن مراقبت شود. اما باید حواستان باشد که خود این ملزوما باعث التهاب پوستی نشوند.

کرم ضد آفتاب کودک

باید به دنبال ضدآفتاب‌هایی باشید که  SPF آن ها عدد 30 یا بیشتر باشد.روی آن عبارت طیف گستره درج شده باشد و از پوست در مقابل اشعه‌های UVA و  UVB حفاظت به عمل آورد.

ترکیباتی مانند اکسید زینک یا دی اکسید تیتانیوم،  مهارکننده نورخورشید و طیف گسترده هستند و اگر پوست کودکتان حساس باشد، سبب تحریک کمتر پوستش خواهند شد. استفاده از این ترکیبات برای نواحی حساس، نظیر صورت هم مشکلی ندارد، زیرا سبب سوزش چشم‌ نخواهند شد.

روش مصرف

نیم ساعت قبل از تماس مستقیم با نور خورشید، مقدار مناسبی از کرم را روی پوست  کودک بگذارید و آن را  به خوبی با حرکت ملایم و دورانی پخش کنید. یادتان باشد ضد آفتاب را هر ۳ ساعت یک بار تجدید کنید.

کرم مرطوب کننده کودک

همانطور که قبلا گفتیم، پوست کودکان نرم، لطيف و حساس می باشد.پوست کودک با پوست افراد بزرگسال تفاوت دارد. به همین علت مخصوصاً در فصل زمستان که کاهش دما و رطوبت  اتفاق میفتد، باید مراقب دلبندانمان باشیم. بادهای سرد زمستانی بشدت پوست را خشک می کنند و باعث سوزش، خارش و التهاب آن می شود. پس اهمیت استفاده از کرم مرطوب کننده کودک در اینجا مشخص می شودو با استفاده از این کرم ها می توانید پوست کودکان را در برابر خشکی محافظت کنید. همچنین ترکیبات این کرم ها باعث هیچچ گونه التهاب و حساسیتی نخواهد شد.