مشاهده همه 7 نتیجه

بادی نوزاد در همان اوایل خرید سیسمونی نوزاد تهیه می شود. حتی قبل از به دنیا آمدن دلبندتان. عده ای می گویند این کار اشتباه است و عده ای نیز تایید می کنند. دلیل مخالفان ایت است که وقتی بچه به دنیا نیامده و سایز او را نمی دانیم، نباید برایش لباس تهیه کنیم. این حرف تا حدودی درست است. چون تا حدودی جثه و وزن نوزادان با یکدیگر متفاوت است. بادی نوزاد هم از جمله پوشاکی است که راحتی آن برای نوزاد به سایزش بستگی دارد. عوامل دیگری هم در انتخاب بادی خوب نقش دارند که فروشگاه اینترنتی کارینو کیدز در ادامه برایتان بازگو می کند.

بادی نوزاد چیست؟

بادی نوعی سرهمی است که در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می شود. بادی ها شلوار و پاچه ندارند. به نوعی پای کودک در آن لخت است. اما ممکن است با آستین یا بدون آستین باشند. بادی ها در مدل های مختلفی تولید می شوند. از یقه دار، توری و مجلسی گرفته تا با دکمه و بدون دکمه.

لباس بادی نوزاد درمیان پرمصرف ترین تکه های لباسی برای نوزادان و کودکان قرار دارداین لباس به خاطر ایجاد گرمای مطبوع برای کودک و نوزاد بیشتر در زیر لباس‌های دیگر پوشانده می شود. به همین جهت در تمامی فصول مورد استفاده است. از این رو به نوعی یک لباس زیر محسوب می شود.

نکته: بادی هایی که پارچه پنبه ای دارند، بسیار راحتند و برای نوزاد ایجاد حساسیت نمی کنند.

برای مشاهده مدل های بیشتر لباس نوزاد به بخش خرید لباس نوزادی مراجعه کنید.