محصولات بهداشتی نوزاد

نمایش 1–20 از 105 نتیجه

لیست محصولات محصولات بهداشتی نوزاد

10% تخفیف

ست بهداشتی نوزاد

ست بهداشتی بیبی کر ( baby care ) مدل HS8

۳۲۹,۰۰۰ تومان
10% تخفیف

ست بهداشتی نوزاد

ست بهداشتی نوزاد بیبی کر ( baby care ) مدل HS7

۳۲۹,۰۰۰ تومان

محصولات بهداشتی نوزاد

ست بهداشتی Best baby

۱۱۸,۰۰۰ تومان
7% تخفیف
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۳۸,۰۰۰ تومان
۳۸,۰۰۰ تومان

شامپو سر و بدن نوزاد

شامپو سر نوزاد 300 میل جانسون

۴۵,۰۰۰ تومان

شامپو سر و بدن نوزاد

شامپو سر 300 میل بابونه جانسون

۴۶,۰۰۰ تومان

ست بهداشتی نوزاد

ست بهداشتی نوزاد xlbei

۴۹,۵۰۰ تومان

شامپو سر و بدن نوزاد

شامپو سر 300 میل جانسون 2 عددی

۸۱,۵۰۰ تومان
۸۳,۰۰۰ تومان

محصولات بهداشتی نوزاد

کرم مرطوب کننده super star

۲۹,۰۰۰ تومان
8% تخفیف

محصولات بهداشتی نوزاد

ست بهداشتی نوزاد چیکو بیبی CHICCO BABY

۳۹۵,۰۰۰ تومان

تمیزکننده بینی کودک (پوآر)

تمیز کننده بینی کودک ( پوآر ) بی بی لند

۳۵,۰۰۰ تومان

محصولات بهداشتی نوزاد

لوسیون بدن کودک 300 میل جانسون

۹۷,۰۰۰ تومان

لوسیون مرطوب کننده کودک

لوسیون بدن کودک 300 میل جانسون 2 عددی

۱۷۵,۰۰۰ تومان
۱۳۲,۰۰۰ تومان

لوسیون مرطوب کننده کودک

شامپو سر و لوسیون کودک 300 میل جانسون

۱۳۴,۰۰۰ تومان
۱۴۱,۰۰۰ تومان

تمیزکننده بینی کودک (پوآر)

پوآر بینی نوزاد ROVCO

۶۹,۵۰۰ تومان

بهداشت نوزاد از جمله مهم ترین مواردی است که هر مادری باید به آن توجه داشته باشد. چرا که نوزادان در ماه های اولیه تولد، در برابر میکروب ها و ویروس ها بشدت آسب پذیر هستند. از این رو محصولات بهداشتی نوزاد از ملزومات یک سیسمونی خوب و کار آمد می باشد.
این محصولات بهداشتی نوزاد شاید در نگاه اول، مخصوصا در نگاه مادرانی که اولین فرشته خود را به دنیا آورده اند، ناکارآمد به نظر بیاید. اما مطمئن باشید تمام این لوازم را در یک سیسمونی خوب، لازم خواهید داشت. فروشگاه خرید سیسمونی کارینو کیدز توصیه می کند حتما این لیست را بررسی کنید.

لوازم بهداشتی مورد نیاز نوزاد

دستمال مرطوب

دستمال مرطوب مناسب، از جمله مواردی است که در بسیاری از جهات می تواند نجات دهنده باشد. تصور کنید بیرون یا در مهمانی هستید و دلبنتان روی لباستان بالا میاورد. اگر دسترسی به آب نداشته باشید، دستمال مرطوب واقعا کمک کننده است. همچنین برای تمیز کردن نوزاد پس از دستشویی کردن نیز بسیار کاربرد دارد. البته اگر آب در دسترستان نباشد. البته باید به ترکیبات آن بسیار دقت کنید. دستمال هایی برپایه آب برای نوزاد مناسب هستند. خوب است بدانید کلیه دستمال مرطوب های عرضه شده در کارینو کیدز مناسب نوزادان هستند.

تمیز کننده بینی کودک

در میان محصولات بهداشتی نوزاد، تمیز کننده بینی کودک از همه بیشتر نادیده گرفته می شود. حال آنکه این وسیله بسیار مهم و کاربردی است. همانطور که می دانید، نوزاد توانایی این را ندارد که خودش بینی اش را تخلیه کند. عده ای هم با گیره سر و سنجاق قفلی به جان بیی ظریف کودک می افتند. در صورتی این کار بعضی اوقات منجر به التهاب یا زخم شدن دیواره بینی نوزاد می شود. اما با این وسیله می توان بدون هیچ مشکلی بینی نوزاد را تخلیه کرد.

شامپو بدن و سر نوزاد

شابد بگویید خوب این که دیگر تفاوتی ندارد. اگر حواسمان را جمع کنیم که شامپو در چشمش نرود، خیلی تفاوتی ندارد. اما به هیچ وجه این کار را نکنید. پوست بدن نوزادان 3 بار سریعتر از بدن بزرگسالان خشک می شود. پس استفاده از شامپوی نوزاد بسیار مهم است. ترکیبات این شامپو، برای پوست حساس نوزادان مناسب است و باعث ایجاد آلرژی و حساسیت های پوستی نمی شود.

ست بهداشتی نوزاد

این ست در میان محصولات بهداشتی نوزاد تا حد زیادی کار شما را راحت می کند. ست بهداشتی نوزاد بستکه به برند آن شامل شانه، ناخن گیر و تمیز کننده بینی و قاشق مخصوص است. پس شمابا تهیه یک ست، دردسر زیادی را از خود دور می کنید.

پودر جامع و مایع کودک

از جمله مواردی است که به راحتی نوزاد بسیار کمک می کند. همانطور که می دانید، نوزادان ساعات زیادی را از پوشک استفاده می کنند. پوشک علاوه بر خوبی هایی که دارد، باعث تعرق پای نوزاد می شود. همین تعرق ممکن است بعضی اوقات باعث سوختگی و ساییدگی پای نوزاد شود. شما با استفاده از پودر بچه می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.

کرم سوختگی نوزاد

این کرم نیز تاحدودی کاربردی مثل پودر بچه دارد. تفاوت آن ها در این است که پودر بچه از سوختگی پیشگیری می کند. اما کرم سوختگی، آن را درمان می کند. علاوه بر آن، کرم های سوختکی برای مصارفی چون عرق سوختگی و ادرار سوختگی ، اگزما ، زخم های سطحی ، اکنه ، زخم بستر ، سوختگی های سطحی و سرمازدگی های پوستی نیز کاربرد دارد.

لوسیون مرطوب کننده بدن کودک

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، پوست بدن نوزادان 3 برابر پوست بزرگسالان زودتر خشک می شود. علاوه بر آن پوست نوزادان بسیار حساس است. با استفاده از لوسیون و روغن بچه می توانید خشکی پوست نوزاد را حل کنید و از بروز آلرژی جلوگیری کنید.

گوش پاک کن

تقریبا موارد مصرف گوش پاکن بی شمار است! این وسیله کاربردی برای تمیز کردن بسیاری از نقاط غیرقابل دسترسی بدن نوزاد کافی است.

محصولات بهداشتی نوزاد می توانند رد بسیاری از موارد برایتان کمک کننده و مفید باشند. سر سری از کنار آن ها نگذرید. چنانچه قصد خرید سیسمونی نوزاد کاملی را دارید که تمام نیازهای نوزادتان را فراهم کند، روی کارینو کیدز حساب کنید.