پودر جامد و مایع کودک

مشاهده همه 3 نتیجه

لیست محصولات پودر جامد و مایع کودک

ناموجود

پودر جامد و مایع کودک

پودر بدن فیروز ۲۰۰ گرمی

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ناموجود

پودر جامد و مایع کودک

پودر بدن فیروز حاوی زینک اکساید

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ناموجود

پودر جامد و مایع کودک

کرم تالک کودک فیروز

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

پودر جامد و مایع کودک از آن دسته محصولاتی است که حکم آچار فرانسه را دارد و حتی در خانه هایی که نوزادی هم در آن نیست، ممکن است پیدا شود. این پودر چه به صورت مایع و چه بصورت جامد دارای ویژگی های بدرد بخور زیادی است. فروشگاه اینترنتی کارینو کیدز قرار است تا موارد استفاده این پودر معجزه آسا را بیشتر برایتان موشکافی کند. اگر قصد خرید سیمونی نوزاد را دارید، حتما صفحه مربوط به آن را بررسی کنید.

پودر جامد و مایع کودک

اصلی ترین کاربرد پودر بچه همانطور که از اسمش پیدا است، برای نوزادان است. می دانید که نوزادان، مدت زمان زیادی از روز را پوشک می شوند، قنداق می شوند یا به نحوی در پوشش های زیادی قرار دارند. پا کوبیدن و سینه خیز رفتن را هم به آن اضافه کنید! همانطور که می دانید در این حالت احتمال عرق سوز شدن و سوختگی بسیار بالا است. پودر بچه اینجا به کار میاید. شما با استفاده از پودر بچه می توانید جلوی سوختگی پا و کشاله ران کودک را بگیرید. دقت کنید این پودر برای جلوگیری و پیشگیری از سوختگی پای نوزاد است. نه برای درمان آن. برای درمان سوختگی و ساییدگی می توان از کرم سوختگی استفاده کرد.

پودر مایع بچه

در واقع همان پودر بچه است که به صورت مایع درآمده است. این نوع پودر کمتر در هوا پخش می شود و در نتیجه کثیف کاری کمتری دارد.

دیگر موارد استفاده از پودر جامد و مایع کودک

  • اگر گربه دارید، می توانید از پودر بچه در خاک آن استفاده کنید تا بوی بد و رطوبت را به خود بگیرد. همچنین اگر گربه بوی بدی  می دهد، می توانید کمی به آن پودر بچه بزنید.
  • اگر نگرانید که کفش هایتان بوی بدی می دهند، شب هنگام در آن ها مقداری پودر بچه بریزید. صبح آن را خالی کنید و ببینید که بوی بد در آن از بین رفته است.
  • اگر با مورچه ها مشکل دارید، در مسیر آن ها مقداری پودر بچه بریزید. گویا مورچه ها چندان از بوی این پودر خوششان نمیاید.
  • اگر در تابستان ملحفه های شما بوی عرق گرفته و رطوبیت دارد، مقداری پودر بچه روی آن بریزید و بعدا آن را بتکانید. پودر عرق و رطوبت را جذب خود می کند.
  • اگر روی لباستان روغن و گریس ریخته است، نارحت نباشید؛ با مقداری پودر بچه از بین می رود.
  • عرق سوز شدن مخصوص کودکان نیست. بعضی اوقات سراغ بزرگسالان نیز میاید. پس برا یما نیز پرکاربرد است.
  • شاید تعجب کنید اما از پودر بچه به جای فیکساتور هم می توان استفاده کرد. آرایشگران زیادی استفاده از آن را بجای پودر بچه ترجیح می دهند.