ست بهداشتی

نمایش دادن همه 15 نتیجه

لیست محصولات

ست بهداشتی

ست بهداشتی بیبی کر ( baby care ) مدل HS8

۳۸۰,۰۰۰ تومان
۱۹,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۹,۵۰۰ تومان
ناموجود
۷,۵۰۰ تومان
ناموجود
۹,۵۰۰ تومان

ست بهداشتی نوزاد ، از بهترین و کارآمد ترین لوازمی است که ی توان در سیسمونی ها قرار داد. وجود این ست در کیف لوازم بهداشتی نوزاد تقریبا ضروری است.  توجه به بهداشت کودک در ماه ها و سال های اولیه بسیار مهم است. زیراهمانطور که می دانید، پوست بدن نوزاد بسیار حساس است. در این میان اگر به فکر هدیه دادن به یک نوزاد هستید،؛ ست این بهترین گزینه است!

ست بهداشتی نوزاد شامل چه وسایلی است؟

این ست شامل وسایلی چون، برس، شانه، ناخونگیر، قیچی و سوهان است.

وقتی ناخن های نوزاد رشد می کنند، ممکن است کودک ناخواسته خود را بخراشد. با ناخونگیر و قیچی می توانید ناخون ها را کوتاه کنید. همچنین بعد از این کار می توانید با سوهان، گوشه های تیز آن را بگیرید تا به لباسش گیر نکند.

این ست در برخی موارد شامل دستمال مرطوب و وازلین ژله ای هم می شود. دستمال مرطوب برای پاک کردن نوزاد پس از تعویض پوشک کاربرد دارد. وازلین ژله ای نیز، برای درمان سوختگی میان پاهای نوزادان بسیار کاربردی است.

اگر به دیدار زوجی می روید که بتازگی صاحب فرزند شده اند و نمی دانید چه چیزی برایشان بخرید، ست نوزاد بهترین هدیه است. علاوه بر این، ست بهداشتی نوزاد به تمامی مادرانی ک به بهداشت دلبند خود اهمیت می دهند، توصیه می شود.

ست های بهداشتی نوزاد در طرح ها و رنگ های متنوع، متناسب با سلیقه شما در کارینو کیدز موجود است. همچنین می توانید خودتان نیز اقدام به ست کردن اقلام مورد نظرتان بکنید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید لوازم نوزاد می توانید صفحه راهنمای خرید سیسمونی را مشاهده کنید.