ظرف غذاخوری

نمایش 1–12 از 27 نتیجه

لیست محصولات ظرف غذاخوری

۱۹۸,۰۰۰ تومان

ظرف غذاخوری

ظرف غذا بامبو lunch box

۱۶۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۲۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۲۰,۰۰۰ تومان
5% تخفیف
ناموجود
۲۶۵,۰۰۰ تومان
ناموجود

ظرف غذاخوری

ظرف غذای کودک بامبو ست ۵ تکه مدل BM456

۲۷۸,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۵۵,۰۰۰ تومان
ناموجود

ظرف غذاخوری

ظرف غذای کودک بامبو ست ۵ تکه مدل BM455

۱۶۰,۰۰۰ تومان

ظرف غذاخوری کودک تاثیر بسزایی در سلامت و حتی اشتهای کودکان دارد. شما زمانی از این ظروف استفاده می کنید که دلبندتان فقط با شیر مادر سیر نمی شود و دلش غذای جامد می خواهد. تهیه ظرف غذاخوری کودک در اوایل خرید سیسمونی چندان ضروروی نیست اما هرچه نوزاد بزرگتر شود، زمان خرید آن هم نزدیک تر می شود.

از کجا بفهمیم کودک غذای جامد می خواهد؟

ساده است. زمانی که به کودک شیر می دهید و هنوز گرسنه است؛ زمانی که شروع می کند و اشیا را به دهان می برد و حتی زمانی که سر سفره به دست قاشق دار شما خیره می شود، یعنی آماده خوردن غذای جامد است.

انواع ظروف غذاخوری کودک

ظروف پارتیشن دار: در این نوع ظروف غذاخوری کودک، دیواره هایی در بشقاب وجود دارد که باعث میشود غذاها از هم جدا شوند. گرچه چندان نمی توان مطمئن بود که به این صورت باقی بماند. زیرا کودک معمولا آن را بر هم می زند.

ظروف چند طبقه: این ظروف بیشتر در بیرون از خانه و زمانی استفاده می شود که در گردش هستید. شاید هم کودک در مهد باشد. در هر صورت حمل آنان آسان است و فضای کمی را اشغال می کنند. همچنین از داخل فلزی هستند تا گرمای غذا خفظ شود.

ظروف بامبو: بهترین نوع ظروف غذای کوددکا هستند. ظروف بامبو از ساقه و برگ گیاه بامبو ساخته می شوند. از این رو مواد مضر ندارند. همانطور که  می دانید، بر اثر استفاده ی نادرست کودکان و ایجاد خط و خراش روی ظروف غذا، رنگ به کار رفته روی سطح پلاستیک کنده می شود. این مواد مضر با غذای کودک مخلوط می شود و به سیستم گوارش حساس کودک راه پیدا می کند. این امر سلامت کودک را تا حدود زیادی به خطر می اندازد. از این رو ظروف چوبی بامبو امنیت بیشتری برای سلامت کوک به همراه دارد.