خرید لباس نوزاد از برندهای مختلف در رنگ ها و قیمت های متنوع را در این بخش می توانید انجام دهید.

مشاهده چند مدل از پرفروش ترین لباس های نوزادی

۵% تخفیف

ست بیمارستانی و نوزادی

ست بیمارستانی ۵ تکه لباس نوزادی بهارک مدل BKG

۱۸۸,۰۰۰ تومان

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۸تکه نوزادی little duck مدل B111

۱۶۵,۰۰۰ تومان
۷% تخفیف

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۱۹ تکه بیمارستانی مدل Pink taj

۳۹۶,۵۰۰ تومان
۵% تخفیف

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۵ تکه مدل sailor

۱۷۹,۵۰۰ تومان
۵۱۴,۰۰۰ تومان
۵۱۴,۰۰۰ تومان

مدل های بالا عموماً به ست های نوزادی، ست بیمارستانی و یا سرویس لباس نوزاد هم معروف هستند.

۴۲,۰۰۰ تومان
۴۸,۰۰۰ تومان

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۸تکه نوزادی little duck مدل B111

۱۶۵,۰۰۰ تومان

تیشرت

تیشرت نخی ترک مدلLove

۴۶,۰۰۰ تومان
۲۶% تخفیف
۳۹,۰۰۰ تومان

شورت آموزشی نوزاد

شورت آموزشی کارترز مدل sh24

۱۱۴,۰۰۰ تومان

شورت آموزشی نوزاد

شورت آموزشی کارترز مدل sh24

۱۱۴,۰۰۰ تومان

شورت آموزشی نوزاد

شورت آموزشی cartebaby طرح مزرعه

۱۰۱,۰۰۰ تومان

شورت آموزشی نوزاد

شورت آموزشی وکارکیدزمدل ice

۱۱۴,۰۰۰ تومان
۱۱۴,۰۰۰ تومان

بهترین برند های لباس نوزاد

لباس نوزادی برند آدمک

لباس نوزادی برند بهارک

لباس نوزاد برند kidsboo

نکاتی که باید در خرید لباس نوزاد توجه کرد

یکی ار مهمترین اقلام در خرید سیسمونی، لباس نوزاد می باشد. شاید رنگ و طرح لباس یا دخترانه و پسرانه بودن آن مهمترین نکته ای باشد که اغلب والدین در نگاه اول برای خرید لباس نوزاد به آن توجه می کنند. اما برای خرید و انتخاب نهایی نکات دیگری مانند جنس لباس ، ایمن ، راحت بودن آن ، سایز مناسب برای نوزاد ، پوشاندن آسان آن به کودک ، شست و شوی راحت والبته قیمت آن باید توجه کرد . و همان طور که ما همیشه گفته ایم خرید سیسمونی، باید با برنامه ریزی و تفکر باشد.

در این راهنمای خرید لباس نوزاد  تمام خصوصیاتی که یک لباس جنس خوب باید داشته باشد مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بتوانید هنگام خرید سیسمونی ، انتخابی مناسب و شایسته داشته باشید. همچنین در لینک زیر می توانید انواع لباس نوزادی را مشاهده و خرید کنید.

کارینو کیدز  فروشگاه اینترنتی لوازم سیسمونی می باشد و یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در این زمینه است و کیفیت تمام محصولات خود از جمله پوشاک نوزاد را تضمین می کند.  همچنین دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد؛  شما با خیال آسوده می توانید سفارشات خود را ثبت و در سریع ترین زمان درب منزل دریافت کنید.

۱- ایمنی لباس

از خریدن لباس هایی با دکمه یا روبان و حاشیه های اضافی جهت تزیین ، خود داری کنید. زیرا ممکن است به کودک آسیب رسانده یا موجب خفگی او شود.

۲- سایز لباس :

هنگام خرید لباس نوزاد به سایز آن توجه کرد . از خریدن لباس های تنگ برای نوزاد باید پرهیز کرد . سعی کنید لباس را تا حد ممکن براساس وزن نوزاد خود انتخاب کنید . همچنین لباسی را برای نوزاد خود خریداری کنید که پوشاندن آن به تن آسان بوده تا نوزاد اذیت نشود . جدول سایز بندی لباس کودکان را در ادامه ببینید.

جدول سایز بندی لباس نوزاد

سایزقداندازه
سایز صفرقد شلوار۳۴.۵
سایز صفرقد بلوز۲۸
سایز صفرعرض بلوز۱۹.۵
سایز صفرقد بادی۳۴.۵
سایز صفرعرض بادی۱۹.۵
سایز ۱قد شلوار۳۷.۵
سایز ۱قد بلوز۳۲
سایز ۱عرض بلوز۲۱
سایز ۱قد بادی۳۷.۵
سایز ۱عرض بادی۲۱
سایز ۲قد شلوار۴۰
سایز ۲قد بلوز۳۴.۵
سایز ۲عرض بلوز۲۲.۵
سایز ۲قد بادی۴۰
سایز ۲عرض بادی۲۲.۵
سایز ۳قد شلوار۴۳
سایز ۳قد بلوز۳۸
سایز ۳عرض بلوز۲۴.۵

۳- شست و شوی آسان :

لباسی را خریداری کنید که براحتی با ماشین لباس شویی قابل شستشو باشد تا نیاز نباشد وقت و انرژی خود را صرف شستشوی آن با دست کنید. لباس هایی با الیاف ۱۰۰% کتان بهترین گزینه هستند .

۴- آگاهانه انتخاب کنید :

بسیاری از نوزادان هنگام تولد سایزی بزرگتر از سایز صفر دارند و بنابراین لباس هایی با سایز صفر برای آن ها تنگ و یا کوچک است. به طور طبیعی نوزاد پس از یک ماه ممکن است دیگر نتواند از لباس هایی با سایز صفر استفاده کند . بنابراین بهتر است از خرید لباس های زیاد در این سایز خود داری کنید و بیشتر سایز های ۳ ماه تا ۱ سال را برای کودک خود انتخاب نمایید . و همان طور که همیشه گفته ایم خرید سیسمونی، باید با برنامه ریزی و تفکر باشد.

۵- رنگ لباس :

بهتر است برای کودک خود لباس هایی با رنگ های ملایم و شاد انتخاب نمایید . رنگ هایی مانند سفید ، آبی ملایم ، صورتی و… و از خریدن لباس هایی با رنگ تیره جدا پرهیز نمایید .

معمولا در سیسمونی لباس نوزادی پسرانه را آبی یا قهوه ای و لباس دخترانه را صورتی انتخاب می کنند. سایر رنگ ها مانند سبز، سفید، قرمز، نارنجی، بنفش، خاکستری و زرد  از رنگ های مشترک بین دختر و پسر  برای خرید لباس نوزاد هستند.

برای انتخاب رنگ می توانید سری به مقاله  راهنمای انتخاب رنگ سیسمونی بزنید.

جدول انتخاب رنگ سیسمونی پسرانه، دخترانه

رنگجنسیت
صورتیدخترانه
آبیپسرانه
سبزمشترک
سفیدمشترک
قهوه ایپسرانه
قرمزمشترک
نارنجیمشترک
بنفشمشترک
خاکستریمشترک
زردمشترک

۶- انتخاب لباس بر اساس فصول مختلف :

دقت شود تا برای هر فصل لباس مناسب همان فصل خریداری شود . برای خرید لباس های پاییزه و زمستانه می توانید وارد لینک های زیر شوید.

لباس پاییزه نوزادی

لباس زمستانه نوزاد

لباس بهاره نوزاد

لباس تابستانی نوزاد

نکات شستشوی لباس نوزادان :

هنگام شستشوی لباس نوزاد حتما باید به دستور برچسب روی خود لباس توجه کرد . بسیاری از لباس ها قابل شستشو با ماشین لباسشویی نبوده و تنها شستشو با دست برای آن ها امکان پذیر است . همچنین بهتر است به دلیل حساس بودن پوست نوزادان لباس آن ها جدا از لباس سایر اعضای خانواده شسته شود .

برای شستشوی لباس نوزادان باید از پودر و یا مایع مخصوص شستشوی لباس نوزادن استفاده کرد تا به پوست نوزاد آسیب نرسد . همچنین رایحه ای ملایم برای پودر و یا مایع شستشوی لباس کودک انتخاب نمایید .

جهت از بین بردن انواع لکه های لباس نوزاد نیز می توانید از مواد از بین برنده لکه مخصوص لباس کودکان استفاده کرد.

نحوه صحیح لباس پوشاندن به نوزاد:

هنگام لباس پوشاندن به نوزاد بهتر است آن را روی پای خود قرار داده یقه لباس را با دودست باز کرده و سر کودک را به آرامی از آن عبور دهید . بهتر است از لباسی برای نوزاد استفاده کنید که در قسمت یقه دارای دکمه بوده تا آسیب کمتری به نوزاد برسد .

سعی نکنید که دستان کودک را با فشار از آستین لباس عبور دهید . بهتر است دست خود را از بیرون آستین داخل لباس کنید و دست کودک را بگیرید و از آستین لباس عبور دهید ، در این زمان باید به شدت مراقب انگشتان کودک باشید .

برای ماه های نخستین تولد نوزاد ، استفاده از لباس سرهمی گزینه ای مناسب است ، زیرا پوشاندن آن به نوزاد بسیار راحت است.

برای پوشاندن لباس های آستین دار به نوزاد باید آستین لباس را کامل در دستان خود جمع کنید و سپس دست نوزاد را از آن رد کنید . برای پوشاندن شلوار نیز باید هرکدام از پاچه های لباس را به صورت جداگانه جمع کرده و سپس با احتیاط پای نوزاد را از آن عبور دهید .

‫21 نظر ارسال شده در “خرید لباس نوزاد

 1. مهرسانا :

  عالی، هر چیزی که در مورد خرید لباس نوزاد لازم داریم اینجا گفتید. از انواع مدل ها تا سایز ها و راهنمایی در مورد خریدن لباس نوزاد و حتی پوشیدن لباس
  خیلی ممنونم از کارینو کیدز

 2. مامان یگانه :

  سلام. میشه لطفا من رو راهنمایی کنید. بجز رنگ و جنس واسه خرید لباس نوزاد چه چیزای دیگه ایی مهمه؟؟؟

  • مشاور کارینو کیدز :

   سلام دوست عزیز. برای خرید و انتخاب لباس نوزاد علاوه بر رنگ و جنس مواردی مانند ایمن بودن لباس، راحت بودن لباس، سایز مناسب برای نوزاد، پوشاندن آسان آن و شست و شوی راحت را مد نظر قرار دهید.

 3. سمیه ف :

  پسرم دو ماهش هست. براش دنبال یه لباس می گردم که مجلسی باشه و با روبان حالت کراوات یا پاپیون براش درست کرده باشن. این مدل لباس رو شما دارید.

  • مشاور کارینو کیدز :

   مادر عزیز، این مدل لباس به هیچ وجه برای نوزاد دو ماهه توصیه نمیشود. چون ممکن باعث خفگی نوزاد شود. پیشنهاد می کنیم مدل های جذاب و قشنگ دیگه رو توی سایت کارینو کیدز ببینید.

 4. مامان هستی :

  میشه لطفا من رو راهنمایی کنید. برای خرید لباس چه رنگی رو پیشنهاد می کنید و چه رنگی بخرم که مناسب بچه باشه؟

 5. مامان سرنا :

  سلام. من خیلی استرس دارم. می خوام سیسمونی بخرم ولی جنسیت بچه ی من هنوز مشخص نشده. لباس چه رنگی بخرم که بچه چه پسر بود چه دختر بشه استفاده کرد؟

  • مشاور کارینو کیدز :

   سلام دوست عزیز. اصلا جای نگرانی نیست. در خرید سیسمونی یک سری رنگ ها مثل رنگ های؛ زرد، سبز، خاکستری، بنفش، سفید برای نوزاد دختر و پسر مشترک هستند. بهتون توصیه می کنیم در کمال خونسردی لباس نوزاد دلبندتان رو در یکی از رنگ هایی که گفته شد تهیه کنید.

 6. ترلان ستاری :

  من چند ماه پیش، دو دست لباس برای بچه ام از سایت شما خریدم. اول که می خواستم تشکر کنم بابت جنس مرغوب و لطیف لباس ها. حالا یه سوال دارم یکی از لباسها لکه بر داشته می تونم از مایع سفید کننده استفاده کنم؟

  • مشاور کارینو کیدز :

   سلام. خوشحالیم که از خریدتون رضایت داشتید. ما بدلیل حساسیت های پوستی که ممکن برای نوزاد بوجود بیاد به هیچ وجه استفاده از مواد شوینده قوی از جمله سفید کننده ها رو برای لباس نوزاد توصیه نمی کنیم.

 7. shahrzad :

  سلام . چه سایز لباسی برای کادو به نوزادی که تقریبا ۴ ماهشه رو باید انتخاب کنم. میشه لطفا راهنمایم کنید.

 8. مهسا اسدیان :

  ببخشید من می خوام لباس بچه رو تماما از مارک ادمک انتخاب کنم. شما کیفیت رو تضمین می کنید و ارسال پستی هم دارید؟

  • مشاور کارینو کیدز :

   سلام دوست عزیز، تمامی اجناس موجود در کارینو کیدز تضمین کیفیت دارند. شما می تونید با خیال راحت اجناس مورد نظرتون رو بخرید و درب منزل تحویل بگیرید.

 9. مهسا اسدیان :

  شورت اموزشی نوزاد واقعا عالی هست. من قبلا خریدم. کلی بکارم اومد. می خوام دوباره سفارش بدم.

  • مشاور کارینو کیدز :

   سلام. بله. دقیقا همینطور هست. شورت اموزشی یکی از پرفروش ترین اجناس فروشگاه کارینو کیدز . خوشحال هستیم که از خریدتون راضی بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *