خرید سیسمونی

خرید سیسمونی، باید با برنامه ریزی و تفکر باشد. در این بخش ما یک راهنمای جامع برای تمام عزیزانی که قصد خرید سیسمونی و لوازم نوزاد را دارند تهیه کرده ایم؛ و امیدوارم این بخش بتواند در تهیه سیسمونی مناسب نوزادتان راهنمای شما باشد.

راهنمای خرید سیسمونی

زمانی که برای تولد نوزادتان آماده می شوید، اینکه چه چیزی باید بخرید کمی سخت می شود؛ مخصوصاً برای والدینی که  قصد خرید سیسمونی برای اولین فرزندشان را دارند. خرید سیسمونی باید با برنامه ریزی و تفکر باشد. سعی کنید جلوی وسوسه خرید موارد غیرضروری را بگیرید؛ چون هر زمان نیاز داشته باشید می توانید وسایل جدید بخرید. در ادامه می توانید راهنمای کامل خرید سیسمونی+ چک لیست خرید سیسمونی فروشگاه کارینوکیدز را مشاهده کنید.

‫6 نظر ارسال شده در “خرید سیسمونی نوزاد

 1. لیلا :

  من از تجربه خودم تو خرید سیسمونی می گم اول اینکه توی این وضعیت گرونی اصلا چیزای غیر کاربردی نخرین و سعی کنید از رنگای مشترک بین پسر و دختر استفاده کنید که برای بچه بعدم اگر خواستید بتونید استفاده کنید.
  لباس زیاد نخرید چون کادویی هم براتون میارن دو سه دست کافیه و اینکه بچه توی رشده و لباسای قبلی بدردش نمی خورن و لباس زمستونی هم به نظرم یه دست بافت کافیه چون معلوم نیست بعدا اندازه ش بشه؛ لباس تو خونه ای هم جنس خوب و پنبه ای بخرید و لباسای جنس ضعیف تر پوست بچه رو آسیب میزنن. در کل به نظرم همون طوری که توی کارینو کیدزم همیشه گفته میشه، خرید سیسمونی، باید با برنامه ریزی و تفکر باشد.

 2. مریم :

  من خودم و شوهرم تپل بودیم و فکر می کردیم بچه مون درشت میشه و کلی لباس سایز بزرگ خریدیم که با وجودی که الان بچه م یک سالشه تازه اندازه شده

 3. مهسا برزگر :

  به نظر من فقط چیزهای ضروری مثل چند تکه لباس بخرید و البته لباس سایز صفر کم بخرید چون خیلی زود بی استفاده می شن و وسایل بهداشتی و این چیزا رو بخرید

 4. سحر :

  می شه لطفا بگید از کی بریم خرید بهتره ؟
  چیا بخریم؟
  کدوم وسیله ها توی سیسمونی غیرضروریه ؟
  کریر و روروئک و کالسکه چه مدل و چه چیزایی راجع بهش باید در نظر بگیرم؟
  لباس چه مارکی بخریم؟
  بیشتر لباس بیرون و مهمونی بخریم یا لباس خونه و راحتی؟
  تا چند سال لباس بخریم؟؟

 5. مامان مهرسام :

  امروز خوشحال پاشدم برم برای بچه دومم سیسمونی بگیرم یه کلیپ مومو اومده روی گوشی بچه اولم چالش مومو هم بهش می گن از ترس بچه زهره ترک شده واقعا نمی دونم اینا چه بازی هایی سر بچه های ما در میارن.

  • ندا صیافان :

   اخی عزیزم حتما خیلی ترسیدی ولی اینم بگم که این صفحه برای سوالات خرید سیسمونی هست و شاید بحث چالش مومو جاش اینجا نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *