پشه بند نوزاد

نمایش دادن همه 6 نتیجه

لیست محصولات

۱۲۰,۰۰۰ تومان

پشه بند نوزاد

پشه بند تشک دار نوزادی مدل PST1

۹۵,۰۰۰ تومان

پشه بند نوزاد

پشه بند تشک دار ۶فنره

۱۳۳,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۴۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۳۷,۰۰۰ تومان

پشه بند نوزاد  نوعی محافظ محسوب می شود. نوزاد را درون آن می گذارید و اطمینان دارید که هیچ گزیدگی او را تهدید نمی کند.

همه ما می دانیم که پوست نوزادان تا چه حد حساس است. زمانی را به یاد بیاوردی که وقتی برای دیدن نوزاد نزدیکان می رفتد، یک جایگزیدگی پشه بر روی لپ با نمکش می دیدید. نوزاد بیچاره هم برای خاراندن جای نیش، صورتش را خراش می داد.

با نزدیک شدن به فصل بهار و تابستان، دمای هوا رو به متعادل شدن می رود. در نتیجه شرایط را برای زندگی ایده آل حشرات فراهم می کند. پشه هم از این قائده مستثنی نیست.  نیشپشه می تواند  در ناحیه پوست علائمی مثل تورم، خارش و قرمزی ایجاد کند. دلیلش افزایش گردش خون در قسمت نیش خورده است. که برای نوزاد بسیار ناراحت کننده است. خوب با پشه بند تشک دار تقریبا این مشکل حل می شود.

آیا خرید پشه بند برای نوزاد ضروری است؟

اگر در محلی سکونت دارید که حشرات زیادند، می توان گفت استفاده از پشه بند برای نوزادتان  یک ضرورت  است. به خصوص انتخاب  پشه بند تشک دار نوزاد خرید بسیار هوشمندانه ای است.

مزایای پشه بند تشک دار نوزاد

پشه بندهای تشک دار به دلیل سهولت استفاده استفاده و راحتی خیلی بهتر از مدل های محمولی و بدون تشک است. چون قرار دادن تشک در پشه بندها و جمع کردن آن کمی اذیت کننده است و این نوع از محصول، مشکل را حل کرده است.

مشاوره خرید پشه بند برای نوزاد

اگر برای خرید انواع پشه بندها نیاز به مشاوره دارید  با شماره های 09396587984 و  09362363087 از طریق تماس مستقیم و واتس آپ می توانید با تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سیسمونی و لوازم نوزاد  کارینو کیدز در ارتباط باشید. همچنین اگر در زمینه سیسمونی نیاز با راهنمایی دارید می توانید بخش سیسمونی را مشاهده کنید.