مشاهده همه 11 نتیجه

لیست محصولات لوازم مادر

۳۲,۰۰۰ تومان

لوازم مادر

بالش بارداری سی- شکل

۴۱۵,۰۰۰ تومان

لوازم مادر

سوتین شیردهی BILLIZA

۱۵۸,۰۰۰ تومان
ناموجود

لوازم مادر

شیر دوش کلاسیک وی بی بی

۴۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۵,۳۰۰ تومان
ناموجود

لوازم مادر

شیر دوش tulips

ناموجود

ملزومات مراقبتی نوزاد

بالش بارداری ال-شکل

۳۳۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۶۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

شیردوش، رابط و محافظ سینه و پد سینه از جمله وسایلی است که نه برای نوزاد،بلکه برای مادر ماربرد های بسیاری دارد. اغلب مادران تا قبل از به دنیا آمدن فرزندان یا حتی بعد از آن، فقط به فکر احتیاجات آنان هستند. حال آنکه مادران نیز به وسایل و مراقبت هایی احتیاج دارند. در هنگام خرید سیسمونی، این وسایل کاربردی را از یاد نبرید.

شیردوش

شیردوش در نوع دستی و برقی وجود دارد. در مواقعی که نمی توان به نوزاد شیر داد یا نمی خواهید از شیر خشک استفاده کنید، این وسیله بسیار کاربردی است. در بعضی مواقع این زخم سینه یا التهاب آن است که باعث می شود مادر نتواند به فرزند خود شیر بدهد. در بعضی موارد هم خود نوزاد توانایی مکیدن سینه را ندارد. مادران شاغل زیادی از این وسیله استفاده می کنند و از آن راضی هستند.

پد سینه

گاهی اوقات شیر مادر آنقدر زیاد است که حتی با دوشیدن و ذخیره کردن آن نیز ممکن است بازهم به بیرون ترشح کند. در این مواقع نشت شیر به لباس زیر و حتی لباس تن، موجب کثیف شدن و بو گرفتن لباس و تن مادر می شود. با استفاده از پد سینه، می توان از این اتفاقات جلوگیری کرد. پد سینه در دو نوع قابل شستشو و یکبار مصرف در بازار موجود است. پد سینه نازک است و توجه زیادی به خود جلب نمی کند.

رابط و محافظ سینه

در بعضی موارد نوزاد، نوک پستان مادر را می جوید. یا در پستان مادر التهاب و یا زخمی پدید میاید. در این طور مواقع، شیر دادن به نوزاد، عملی دردناک خواهد بود. شاید حتی استفاده از شیردوش هم چاره ساز نباشد. با استفاده از رابط و محافظ سینه می توان درد را کاهش داد. استفاده از این وسیله باعث جلوگیری از انتقال بیماری از دهان بچه به سر سینه و بلعکس نیز خواهد شد.