پتو نوزاد

نمایش دادن همه 23 نتیجه

لیست محصولات

۸۸,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو مخمل مدل owl

۱۵۸,۰۰۰ تومان
۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار کارترز مدل DO231

۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار کارترز مدل GH125

۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار مخمل Happybaby مدل BE228

۱۶۴,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار پرنسس کارترز

۱۵۲,۰۰۰ تومان

پتو نوزاد

پتو کلاهدار پرنسس مدل PK12

۶۴,۰۰۰ تومان
ناموجود
۹۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۳۵,۰۰۰ تومان
ناموجود

پتو نوزاد

پتو کلاهدار پرنسس مدل PK10

۴۳,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۷,۰۰۰ تومان
ناموجود
۳۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۶۴,۰۰۰ تومان
ناموجود
۹۸,۰۰۰ تومان

نوزادان در ماه های اولیه تولد، بیشر وقتشان را در خواب می گذرانند. به همین جهت انتخاب یک پتو نوزاد خوب اهمیت زیادی دارد. انواع پتو زیپ دار نوزاد، پتو حبابی ، پتو دور پیچ (که معمولا به عنوان پتو بیمارستانی نوزاد استفاده می شود) ، پتو اسپانیایی را می توانید در بالا ببینید.

ویژگی یک پتوی نوزادی خوب

یک پتو خوب و با کیفیت نوزاد باید:

  • نرم و لطیف باشد.
  • جنس پارچه ی آن به  باعث ایجاد خارش و حساسیت برای نوزاد نکند
  • به اندازه ی کافی گرم باشد.
  • از همه مهمتر قابل شستشو باشد.
  • وزن پتو باید به گونه ای باشد که نه بیش از حد سنگین و نه بیش از حد سبک باشد.

انواع پتو نوزادی

پتوی نوزاد معمولی:

پتو های معمولی ک در مدل های مربع یا مستطیل شکل ساخته می شوند و به صورت ساده استفاده می شوند . این مدل ها فقط در رنگ و طرح با هم تفاوت دارند. این پتوها مرسوم تر هستند.

پتو دورپیچ نوزاد :

پتو دورپیچ نوزاد،به گونه ای طراحی شده اند که برای زمان بیرون بردن نوزاد مناسب می باشد. پتو دورپیچ ها را با داشتن طول یا عرض بلند تر می توان دور نوزاد پیچید. با این کار می توان از نوزاد در برابر باد و سرما و گرما حفاظت کرد. این نوع پتوها ابعاد بسیار مناسبی دارند و معمولا کلاهدار می باشند و به راحتی می توانید آنها را در خارج از منزل برای نوزادتان استفاده کنید بدون اینکه نگران باد و سرما برای کودکتان باشید.

این پتوها کلاه دار می باشند و نوزاد شما را به خوبی از سرما محافظت می کنند. از بهترین انواع پتوهای کلاهدار نوزادی، پتو نوزادی کارترز است.

پتوی زیپ دار نوزاد

پتوی زیپ دار نوزاد هم بسیار مورد استقبال قرار می گیرد که از جمله مدل های آن در سایت کارینو کیدز پتو زیپ دار قنداقی مدل  اسپانیایی  است که از انواع مدل های زیپ دار است. که قیمت پتو اسپانیایی نوزاد را هم می توانید در بالا ببینید.

پتو حبابی نوزاد

پتو حبابی نوزاد که معمولا از برند کارترز است بسیار سبک می باشد و در هر فصلی می توانید استفاده کنید. و حتی در خانه هم به عنوان پتوی سبک و دم دستی می توانید از آن استفاده کنید؛ چون پارچه پتویی حبابی بسیار سبک و لطیف است و حتی می توانید به عنوان حوله هم از آن استفاده کنید. پتوهای حبابی معمولا رنگ روشنی دارند و برای فصول گررم سال بسیار مناسب می باشند.

مدل پتو نوزاد

انواع مدل پتو نوزاد به همراه قیمت در لیست بالا وجود دارد که می توانید مشاهده کنید. مدلهای حبابی، اسپانیایی، زیپ دار، کلاهدار، دورپیچ، بیمارستانی در رنگ ها و مدل های مختلف از معتبرترین برندها برای شما عزیزان لیست شده است.

ما در کارینو کیدز تمام سعیمان را کرده ایم که با حذف واسطه ها محصولات خود را با ارزان ترین قیمت ممکن و البته بالاترین کیفیت در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. و کیفیت تمام محصولات خود از جمله پتو را تضمین می کنیم.

همه این محصولات از برندهای معتبر و شناخته شده تهیه شده و کاملا استاندارد می باشند.

مشاوره برای خرید انواع پتو نوزادی

اگر برای خرید پتو نوزادی و اندازه پتوی نوزادتان و انتخاب رنگ برای پتوی نوزادی دخترانه و پسرانه سوالی دارید می توانید با تیم پشتیبانی فروش اینترنتی سیسمونی کارینو کیدز با شماره های 09396587984 و  09362363087 از طریق تماس مستقیم و واتس آپ در ارتباط باشید.