چیکو مهتاب

مشاهده همه 2 نتیجه

لیست محصولات چیکو مهتاب

ناموجود

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۱۹ تکه بیمارستانی مدل pink

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ناموجود

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۱۹ تکه بیمارستانی مدل Blue

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

برند چیکو مهتاب از محصولات تولیدی لباس نوزادی جعفری است. مجموعه جعفری ست های لباس نوزادی بمارستانی و   ۱۹تکه، ۵تکه، ۱۲تکه، ۲۰تکه را در بهترین کیفیت تولید و به بازر عرضه می کند. جنس محصولا چیکو مهتاب ۱۰۰درصد پنبه دورو  و پلی استر پنبه  است. محصولات این برند در ۳سایز ۳،۲،۱ برای نوزاد دلبند شما عرضه می شود. تولیدی این برند با بیش از ۲۵سال سابقه تولید در زمینه لباس نوزادی به شما اطمینان می دهد  کیفیت بالایی در محصولاتش لحاظ می کند. برای خرید سیسمونی، می توانید به این برند اعتماد کنید.

محصولات چیکو مهتاب

ست بیمارستانی : ست بیمارستانی نوزاد ، لباس ها و تکه هایی است که برای نوزاد در بدو تولد احتیاج خواهد شد. به این ست، سایز صفر هم گفته می شود و برای نوزاد 0 تا 3 ماه مناسب می باشد. این ست شامل سرهمی، پاپوش، کلاه، پیشبند، دورپیچ و دستکش  است و همچنین جلو دکمه ،تیشرت آستین کوتاه، رکابی و شلوار و شورت عینکی است.

ست 19 تکه بیمارستانی: از جمله ست هایی است که باید در اوایل خرید سیسمونی برای تهیه آن اقدام کنید.این ست از الیاف طبیعی ضد حساسیت تهیه شده است. ست 19 تکه بیمارستانی شامل کلاه ساده و کلاه بندار، تی شرت آستین کوتاه، رکابی، زیر دکمه آستین دار، دستکش و…