matin

مشاهده همه 2 نتیجه

لیست محصولات matin

ناموجود

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۵ تکه مدل Rabit

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
انتخاب گزینه ها
ناموجود

ست بیمارستانی و نوزادی

ست ۵ تکه مدل sailor

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
انتخاب گزینه ها

متین بیبی از برندهای با کیفیت داخلی در زمینه پوشاک کودکان است که نشان داده توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد. برند متین در طرح ها و رنگ های مختلف اقدام به تولید پوشکاک کودک نموده است که با استقبال مادران ایران مواجه شده است. ست های نوزادی ۲۰تکه، ۵تکه،۱۹تکه و سرویس باز برند متین در جنس های پنبه دورو خالص و پلی استر پنبه مرغوب تولید می شوند. در هنگام خرید سیسمونی نوزاد، حتما به ست های چند تکه توجه کنید.

ست 5 تکه بیمارستانی: این ست همانطور که از اسمش پیدا است برای زمانی است که نوزاد دلبند شما به دنیا آمده است. پس جزو اولین لباس هایی است که به تن می کند. ست 5 تکه نوزاد شامل بلوز جلو دکمه، تیشرت آستین کوتاه، رکابی، شلوار و شورت عینکی است.

ست بیمارستانی: این ست ها در انواع مختلف با تکه های متفاوتی تولید می شوند. ست نوزادی بیمارستانی معمولاشامل سرهمی، پاپوش، کلاه، پیشبند، دورپیچ و دستکش است و همچنین جلو دکمه ،تیشرت آستین کوتاه، رکابی و شلوار و شورت عینکی است. این ست ها از جنس نخ و بسیار لطیف می باشند و مناسب پوست حساس نوزاد شما می باشند.

زمانی که اقدام به خرید لباس نوزاد می کنید، توجه داشته باشید که لباس از الیاف مرغوب و ضد حساسیت تولید شده باشد تا دلبند شما دچار مشکل نشود.