نکست تو نیچر

مشاهده همه 5 نتیجه

لیست محصولات نکست تو نیچر

ناموجود
محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ناموجود
محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ناموجود

قاشق و چنگال سیلیکونی

قاشق سیلیکونی حرارتی کودک دو عددی NEXT TO NATURE مدل SP117

محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ناموجود
محصول ناموجود است؛ تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر

نکست تو نیچر از جمله برند هایی است که محصولات خود را با دقت بسیار روانه بازار می کند. همانطور که از نام برند پیداست، محصولات آن فاقد مواد شیمیایی مضر و BPA برای نوزاد است.

برند نکست تو نیچر سعی می کند نیازهای کودکان را در نظر گرفته و در جهت برطرف کردن آنها قدم بر میدارد. در هنگام خرید سیسمونی این برند را به خاطر داشته باشید.

برخی از محصولات Next to Nature

پستانک میوه خوری: این پستانک ها فقط برای مکیدن نیستند. بلکه از آن ها برای خوراندن عصاره میوه ها به نوزاد استفاده می شود. پستانک میوه خوری  دلبند شما را از ۶ ماهگی به بالا با طعم های متفاوت انواع غذاها بدون هیچ خطر و ریسکی آشنا می کند.

دندانگیر نوزاد: در زمانی که دندان های شیری نوزاد شروع به رشد می کنند، نوزاد با خارش دیوانه وار لثه هایش مواجه خواهد شد با استفاده از دندانگیر نوزاد می توانید لثه های متورم را تسکن دهید. نوع مایع دار آن برای استفاده ابتدا باید در یخچال قرار گیرد. خنک شدن مایع پستانک باعث تسکین خارش نوزاد می شود.

قاشق سیلیکون حرارتی: زمانی که بخواهید به کودک غذا دهید، با چالش های بسیاری روبرو خواهید بود. از جمله این که دانستن دمای مناسب غذا دادن کمی مشکل می شود. با استفاده از قاشق های سیلیکونی نکست تو نیچر، می توانید بفهمید بهترین زمان برای دادن غذا کی است. سطح این قاشق هنگام تماس با غذای داغ تغییر رنگ می دهد و به این معنا هست که این غذا بسیار داغ می باشد و برای کودک شما مناسب نمی باشد.