مشاهده همه 9 نتیجه

لیست محصولات

دندانگیر نوزاد

دستکش دندانگیر مدلdo478

۵۳,۰۰۰ تومان
۳۷,۵۰۰ تومان
11% تخفیف
۱۶,۴۶۵ تومان
10% تخفیف
۱۸,۴۵۰ تومان
10% تخفیف
۱۸,۴۵۰ تومان

دندانگیر نوزاد

دستکش دندانگیرSmart Baby

۹۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۵,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۰,۵۰۰ تومان
ناموجود
۱۳,۰۰۰ تومان

شاید ندانید اما دندانگیر نوزاد از حیاتی ترین وسایلی است که باید در یک سیسمونی پیدا شود. چرا؟ در ادامه خواهیم گفت.

دندانگیر نوزاد چه کاربردی دارد؟

زمانی که کودک در آستانه 4 ماهگی قرار می گیرد، دندان های شیری اش شروع به در آمدن می کنند. ما بزرگسالان همیشه می گوییم که دندان درد از بدترین درد هایی است که کسی می تواند دچارش شود. برای نوزدان هم تقریبا همین است. با این تفاوت که آن ها با خارش دیوانه وار لثه هایشان دست و پنجه نرم می کنند. حال تصور کنید، کوچکید، از گفتگو عاجزید و نمی دانید اصلا چرا لثه هایتان می خارد!

خوب مسلما از کوره در می روید. در این مواقع نوزادان ما گریه می کنند. کلافه می شوند و داد و بی داد راه می اندازند. بعد از شروع این پروسه هم تقریبا سعی می کنند هر چیزی را به دهان ببرند و با آن خارش لثه هایشان را تسکین دهند. این جا است که دندان گیر به کارمان میاید.

دندان گیر خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  • باید قابل شسشتو باشد. چرا که نوزاد آن را به دهان می برد. معمولا هم بعد از استفاده آن را به گوشه ای می اندازد. پس نباید برای استفاده دوباره آلوده باشد.
  • سایز مناسبی داشته باشد. نه آنقدر بزرگ باشد که نوزاد نتواند آن را به لثه های عقبی بکشد و به دست بگیرید; نه آنقدر کوچک باشد که خطر خفگی نوزاد را تهدید کند.
  • زیبا باشد. نوزادان همیشه ثابت کرده اند که با وسایلی که زیبایی ندارد، ارتباط نمی گیرند.
  • با دوام باشد. توجه داشته باشید که نوزاد قرار است حسابی آن را گاز گازی کند و با آن بازی کند. پس باید تاب و تحملش را داشته باشد.

توجه: هر بار، قبل از اینکه دندانگیر را به نوزاد بدهید، آن را بررسی کنید. مطمئن شوید که خراب شدگی، شکستگی یا پارگی نداشته باشد. اگر دندانگیر معیوب باشد، ممکن است دهان نوزاد را زخم کند یا باعث خفگی شود.

انواع دندانگیر نوزاد

دندان گیر مایع دار: این نوع دندانگیر ها مایعی در خود دارند. این مایع وقتی سرد شود، حکم پرس یخ را برای نوزاد دارد. هم خارش لثه را برطرف می کند، هم باعث سر شدن لثه ها می شود.

دندان گیر سیلیکونی نوزاد: متداول ترین نوع دندانگیر هستند و در اشکال مختلفی در بازار موجود هستند.

دندان گیر دستکشی: این دندان گیر هماانطور که از نامش پیدا است، شکل دستکش است. سر انگشتان این دستکش شکل لاستیکی دارد و خارش لثه را تا حدود زیادی برطرف می کند.

در انتها یادتان باشد خرید سیسمونی، باید با برنامه ریزی و تفکر باشد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید سیسمونی نوزاد و لوازم نوزاد  با شماره های 09396587984 و  09362363087 از طریق تماس مستقیم و واتس آپ می توانید با تیم پشتیبانی کارینو کیدز در ارتباط باشید.