مراقبتی مادر و نوزاد

نمایش 1–12 از 31 نتیجه

لیست محصولات مراقبتی مادر و نوزاد

مراقبتی مادر و نوزاد

کیسه آبگرم نوزاد مدل KW201

۴۷,۰۰۰ تومان

دندانگیر نوزاد

دستکش دندانگیر مدلdo478

۷۶,۸۰۰ تومان

مراقبتی مادر و نوزاد

کیسه آبگرم نوزاد مدل KW202

۴۷,۰۰۰ تومان

مراقبتی مادر و نوزاد

کیسه آبگرم کودک مدل KW203

۴۷,۰۰۰ تومان

مراقبتی مادر و نوزاد

کیسه آبگرم کودک مدل KW204

۴۷,۰۰۰ تومان

مراقبتی مادر و نوزاد

کیسه آبگرم نوزادی مدل KW205

۴۷,۰۰۰ تومان

شیردوش، رابط و محافظ سینه، پد سینه

پد سینه چیکو بی بی

۳۲,۰۰۰ تومان

شیردوش، رابط و محافظ سینه، پد سینه

شیر دوش کلاسیک وی بی بی

۴۵,۰۰۰ تومان

مراقبتی مادر و نوزاد

زانو بند کودک چیکو مدل Rabbit

۳۵,۰۰۰ تومان

مراقبتی پوست نوزاد

کرم ضدآفتاب کودک super star

۳۳,۰۰۰ تومان

دندانگیر نوزاد

دستکش دندانگیر عروسکی

۹۰,۰۰۰ تومان

شیردوش، رابط و محافظ سینه، پد سینه

سوتین شیردهی BILLIZA

۱۴۱,۰۰۰ تومان

وسایل مراقبتی مادر و نوزاد انواع مختلفی دارند. در هر حال هم مادر رو هم نوزاد در ماه های نخست زایمان، نیازمند مراقبت ویژه هستند. با استفاده از این وسایل، سلامت مادر و کودک بیشتر تضمین می شود. این وسایل را بهتر است در ابتدای خرید سیسمونی تهیه کنید. کارینو کیدز در ادامه توضیحاتی درباره این وسایل برایتان خواهد داد.

دندانگیر نوزاد

زمانی که کودک در آستانه 4 ماهگی قرار می گیرد، دندان های شیری اش شروع به در آمدن می کنند.در این زمان، خارش لثه برای نوزادان غیرقابل تحمل می شود. در این جا باید از دندان گیر استفاده شود. دندان گیر نوزاد انواع مختلفی دارد.

دندان گیر سیلیکونی نوزاد: متداول ترین نوع دندانگیر ست و در اشکال مختلفی در بازار موجود می باشد.

دندان گیر دستکشی: این دندان گیر همانطور که از نامش پیدا است، شکل دستکش است. سر انگشتان این دستکش شکل لاستیکی دارد و خارش لثه را تا حدود زیادی برطرف می کند.

دندانگیر مایع دار: دندانگیر و خنک کننده لثه نوزاد حاوی آب (مایع دار) می باشد. دندانگیر مایع دار را برای خنک شدن درون یخچال قرار دهید تا خنک بودن آن موجب التیام درد لثه نوزاد شود.

شیردوش

در زمان هایی که نمی توان به نوزاد شیر داد یا نمی خواهید از شیر خشک استفاده کنید،می توان از شیردوش استفاده کرد. ناراحتی هایی چون زخم سینه، التهاب سینه و یا عدم توانایی نوزاد در مکیدن، ممکن است باعث شود تا از این وسیله استفاده کنید. مادران شاغل معمولا از این وسیله رضایت کامل دارند.

پد سینه

گاهی اوقات مقدار شیر مادر زیاد است که  بیرون ترشح می کند. در این مواقع نشت شیر به لباس زیر و حتی لباس تن، موجب کثیف شدن و بو گرفتن لباس و تن مادر می شود. با استفاده از پد سینه، می توان از این اتفاقات جلوگیری کرد. پد سینه در دو نوع قابل شستشو و یکبار مصرف در بازار موجود است. پد سینه نازک است و چندان باعث تغییر سایز سینه نخواهد شد.

رابط و محافظ سینه

در مواقعی که شیر دادن برای مادر دردناک است، می توان از رابط و محافظ سینه بهره برد. استفاده از این وسیله باعث جلوگیری از انتقال بیماری از دهان بچه به سر سینه و بلعکس نیز خواهد شد. این وسیله معمولا سیلیکونی است و با تمام سایز های سینه سازگار است.

تب سنج لیزری

تب سنج دمای بدن را از ناحیه سر به صورت کاملا سریع و آسان اندازه گیری می کند. با استفاده از این محصول میتوان دمای بدن را بدون تماس مستقیم و از فاصله ۳ الی ۵ سانتی متری اندازه گیری کرد. این ویژگی مانع از انتقال بیماری از یک فرد به فرد دیگر می شود.

زانو بند کودک

در هنگامی که کودک شروع بع سینه خیز رفتن یا چهار دست و پا راه رفتن می کند، زانوها و شلوارهایش ساییده می شوند. با استفاده از زانو بند کودک، می توان از این اتفاق جلوگیری کرد.

کرم ضد آفتاب کودک

پوست کودکان بسیار حساس است. استفاده از کرم ضد آفتاب، حتی در روزهای بارانی هم توصیه می شود. چرا که تنها نور خورشید نیست که باید مراقب آن باشید. تابش اشعه های دیگر نیز مضر است. با استفاده از کرم ضدآفتاب می توان از پوست نوزاد محافظت کرد.